Co jakiś czas, słyszymy o burmistrzach, wójtach, którzy w ramach zerwania z tradycjami swoich poprzedników i idąc w nowoczesność – rezygnują z istniejących form komunikacji, zwłaszcza z wydawania gazety, na rzecz social mediów. Czy taki ruch jest uzasadniony i przynosi korzyści?
Continue reading Czy Urząd Gminy lub Miasta powinien skupiać się na social mediach?
