Wybory23: nasi Klienci w Sejmie – gratulujemy!

Własna Gazeta wyborcza jest skuteczna! Wybory parlamentarne 2023 przeszły do historii. W chwili obecnej znana jest lista kandydatów, którzy uzyskali mandaty. I na tej liście są nasi Klienci, którym gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

Od wielu lat wielokrotnie przypominamy, że Własna Gazeta wyborcza  to bardzo skuteczne narzędzie wspierające kampanie. Dlaczego? Jako jedyny nośnik łączy zalety wszystkich innych nośników:

  1. bezpośrednie pasywne dotarcie! – czytelnik nie musi klikać w żadną ze stron, w końcu gazetę otrzyma do skrzynki.
  2. dużo przestrzeni na prezentację – znacznie więcej niż na ulotce, dużo przestrzeni to także szansa na pokazanie swoich dotychczasowych dokonań i na prezentację swoich planów.
  3. ekstremalnie niska cena – im wyższy nakład, tym cena za egzemplarz staje się znacznie niższa. W przeliczeniu na przestrzeń treści i nakład, w dziedzinie produktów fizycznych Własna Gazeta jest bezkonkurencyjna.

Nie raz udowodniliśmy, że kampania w której ważną częścią jest własna gazeta, potrafi przynieść bardzo dobry efekt. I wiedzą o tym również nasi Klienci, którzy niejednokrotnie dokonywali dodruków publikacji. Efekt? Byli i są wybierani na Posłów, Senatorów, do sejmików województw, na wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, do rad miast i gmin.

Jeszcze raz gratulujemy naszym Klientom, dziękujemy za zaufanie i zapraszamy w przyszłości!

Poniżej pełna lista Kandydatów, którzy uzyskali mandaty w wyborach do Sejmu 2023:

 

Własna Gazeta na wybory:

Poniżej przedstawiamy parę odnośników do artykułów