2024.02.09: Ostatni pakiet ferii, nie zwalniamy!

Drodzy Klienci,
od poniedziałku ostatnie województwa rozpoczną okres ferii. My w tym czasie nie planujemy zwalniać tempa pracy. Przypominamy, że jesteśmy w środku gorącego okresu przygotowywania kalkulacji cenowych dla Urzędów, a także dla startujących w wyborach samorządowych. W związku z tym, prosimy o cierpliwość, jeśli infolinia nie odpowiada lub nie zachowuje się naturalnie, może oznaczać to, że jest przeciążona, prosimy wtedy o kontakt e-mail. W e-mailu prosimy podać takie dane jak: liczba stron, nakład, miasto dostawy, zakres prac (skład, skład + druk, druk).

Zapraszamy.TO SĄ NOTY. Nasze krótkie komunikaty
Wszystkie noty dostępne są tutaj. Warto mieć na uwadze, że to krótkie notatki / komunikaty dotyczące funkcjonalności Własnej Gazety. A teraz... zapraszamy na stronę główną lub na jedną z podstronCzy podobają się Państwu nasze publikacje? Zapraszamy do kontaktu.
Oferujemy także usługi jak: Kompleksowe tworzenie gazet, biuletynów, gazetek, w tym: Oferujemy ponadto usługi związane z tworzeniem czasopism/magazynów: Kompleksowe tworzenie czasopism, magazynów, katalogów, w tym: Na koniec, parę linków - być może pomocnych: